Možnosti kúpy

Vyberte si formu financovania bytu, aká Vám bude vyhovovať viac

Previous slide
Next slide

Pre koho je dotovaná hypotéka?

Chceli by ste bývať hneď, ale nevyhovujú Vám aktuálne úrokové sadzby?

Nechajte si schváliť hypotekárny úver a bez ohľadu na výšku získaného úroku vám zadotujeme výšku mesačnej splátky, aby bola vaša výsledná úroková sadzba x%. Dotácia platí po dobu 2rokov. Po uplynutí 2 ročného dotačného obdobia budete splácať úrok vo výške, aký vám poskytla banka alebo ho môžete refinancovať, ak budú po 2 rokoch úrokové sadzby váhodnejšie ako dnes.

Dotovaná hypotéka je pre vás vhodná, ak spĺňate podmienky pre poskytnutie hypotekárneho úveru.

Pre koho je hyponájom?

Je mnoho dôvodov, prečo si nechcete alebo nemôžete zobrať hypotéku teraz. Či už ide o nové zamestnanie alebo nevýhodné úrokové sadzby. Svoj nový byt môžete užívať a splácať v podobe hyponájmu a to až po dobu 2 rokov. S podpisom zmluvy vám vzniká predkupné právo na kúpu bytu a cena za byt po 2 rokoch bude rovnaká ako dnes. Ak byt po 2 rokoch nekúpite, predáme ho inému záujemcovi. Ak pred podpisom zmluvy zložíte aj zálohu x% z ceny nehnuteľnosti, pri následnom odkúpení nehnuteľnosti po 2 rokoch hyponájmu vám všetky splátky odrátame z ceny bytu.

Hyponájom je pre vás vhodný, ak momentálne nespĺňate podmienky pre získanie hypotéky alebo čakáte na lepšie úrokové sadzby.

Vyberte si byt

2i

3i

4i

Zaujal Vás byt v Bielych Pieskoch? Kontaktujte nás.